Zakázková výroba šperků

Pokud si zákazník nevybere z námi nabízeného sortimentu, lze využít možnosti zakázkové výroby. Šperky vyrábíme ručně přímo v naší dílně. Naši zlatníci mají dlouholeté zkušenosti s výrobou šperků a díky tomu naše šperky vždy kvalitně zpracovány.


Výroba diamantových šperků a šperků s přírodními kameny

Již více než 20 let se zabýváme výrobou šperků klenotnickými technikami doplněných o přírodní kameny - diamanty a jiné další barevné drahé kameny - safíry, rubíny, smaragdy a další.
Díky naší dlouholeté spolupráci s těmi nejlepšími brusírnami drahých kamenů a obchodníky s nimi máte vždy jistotu, že kameny zasazené do našich šperků budou té nejvyšší kvality.
Ke každému diamantu od nás obdržíte certifikát o jeho pravosti, ve kterém je uvedena čistota a barva diamantu, jeho velikost a váha. K větším diamantů jsou dodávány mezinárodní certifikáty s ještě podrobnějším rozborem všech možný vlastností kamene, jako je kvalita brusu, symetrie apod.

Výroba snubních prstenů

Naše zlatnictví nabízí širou nabídku snubních prstenů, které samy vyrábíme přímo v naší dílně. Vzory se dají různě kombinovat, upravovat jejich rozměry, tvar apod. Pokud by se Vám libil nějaký vzor, který nenaleznete v naší nabídce, můžeme Vám ho také vyrobit, pokud tu bude realizovatelné. Mnoho šperků se v dnešní době vyrábí strojově, což zákazníkovi může zajistit dokonalý šperků, ale mnohdy takto vyrobené šperky není možné opravovat, upravovat a jejiich životnost nemusí být vysoká. My snubní prsteny i ostatní šperky vyrábíme ručně a díky tomu je možné je lépe servisovat. Šperky jsou od nás vždy dostečně masivní, aby byly dostatečně pevné a něco vydržely. Vzhledem k tomu, že jsme přímí výrobci snubních prstenů, můžeme Vám garantovat nejnižší cenu na trhu.
Nahoru