Možnost vrácení zboží

Nabízíme prodlouženou lhůtu na vrácení zboží bez udání důvodů na 30 dní.

Zboží nakoupené od 13.11.2023 je možné vyměnit do 15.1.2024.


Odstoupení od smlouvy není možné u šperků vyráběných na zakázku - dodací lhůta 7 dní a více, na zboží které bylo upraveno podle přání zákazníka - poryté hodinky, šperky apod.

Zboží, které budete odesílat v rámci této lhůty zpět, musí být v původním nepoškozeném obalu, nesmí být použité, musí být nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.). Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží pojistit.

Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, prosíme Vás o dodržení níže uvedených podmínek. Při jejich splnění Vám bude vrácena kupní cena:

Odešlete dopis (nejlépe emailem) s textem:
"Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR č. (číslo objednávky) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na adresu (pokud požadujete vrácení peněz na účet, uveďte prosím číslo účtu)." Datum a podpis


Zboží doručte na adresu:

Zlatnictví Noemi
Ježkova 955
Liberec 6
46006


Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš úcet a to nejpozději do 10 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

Nahoru